İşin İçinde

Nilvera ile daha kârlı, kaliteli, ve güvenilir bir ailenin parçası olmak ister misiniz ?

Biz; yazılım ve dijital dönüşüm sektöründeki 10 yılı aşkın tecrübemiz ile biliyoruz ki mükemmel şirketler ve onların çalışma şekilleri, önce mükemmel iş ortaklıkları ile başlar. İş birliğiniz ve bağlılığınız bizim için çok değerli. Siz sadece hayal edin, karlılığınızı arttırmak bizim işimiz

Sizin için en kârlı İş ortaklığı modelini geliştirdik:

Toplu Kontör Modeli

Yüksek adette çok uygun fiyatlara alacağını kontörleri dilediğiniz gibi bölüp müşterilerinize tanımlayabilir, faturalandırma süreçlerini kendiniz yönetir ve yüksek oranda kârlılık elde edebilirsiniz.

Nilvera ailesinin parçası olmanın avantajları:

Satış & Faturalandırma

Almış olduğunuz kontörlerin ne kadara satılacağına ve ne kadar kâr edileceğine siz kar verin. Son kullanıcıya faturalarınız kendiniz düzenleyerek fatura karmaşıklığına son verin

Alt Bayilik

Bulunduğunuz bölgede dilediğiniz gibi Alt Bayilikler oluşturabilir, oluşturulan alt bayiliklerin süreç ve iş akışlarını siz yönetebilirsiniz. Bu sayede hem müşteri sayınızı arttırabilir hem de yüksek cirolar elde ederek kârlılığınızı yükseltebilirsiniz.

Teknik Destek

Gerek müşterilerinizin gerekse siz değerli iş ortaklarımızın bizlere ulaşabilmesi ve sorunlarının en kısa sürede çözüme kavuşturulması bizim için çok önemlidir. Temel ilkemiz yazılımlarımızın üretiminde satışa kadar sağladığımız güvenilirliği devam ettirerek % 100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmetimize devam etmektir. Bu kapsamda kendi callcenter merkezimiz ve yetkin takım arkadaşlarımızla çok kısa sürede teknik destek vermekteyiz.

Mali Müşavir Portalı

Mali Müşavirlere özel olarak geliştirdiğimiz yazılımlar ile mükelleflere ait e-belgelerin SMMM’lerin kullandığı programlara otomatik aktarımını yaparak, SMMM’lere zaman ve iş gücü tasarrufu sağlıyoruz. Aynı zamanda resmi muhasebeye işlenen belgelerin doğruluğunu kontrol ediyor hatalı ve/veya resmi olarak oluşmayan belgelerin muhasebeleştirilmesinin önüne geçiyoruz. Herkesten farklı olarak biz bunu 7 yıldır yapıyoruz.

Bayi Portalı

İş ortaklarımız için geliştirdiğimiz bayi portalımız sayesinde satışını yapmış oluğunuz tüm müşterilerinize ait satış bilgilerini, kontör durumlarını, müşteri performanslarını, e-saklama paketlerini ve oluşturmuş olduğunuz alt bayiliklere ait tüm süreçleri kontrol edebilirsiniz.

Satış Desteği

Satışın tüm süreçlerinde yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Gerek Müşterilerinize yapacağınız satış ziyaretleri sırasında gerekse satış ile ilgili karşılaşabileceğiniz bütün süreçlerde yetkin ve uzman satış ekiplerimizle her zaman sizin yanınızdayız. Satışlarınızı arttırabilmek adına geliştirdiğimiz yazılımlar ve entegrasyonlar ile daha kolay ve hızlı satışlar yapabilirsiniz.

E-dönüşüm Modüllerimiz

Geliştirdiğimiz E-dönüşüm modüllerimizle SQL veri tabanlı tüm ERP’ler ile aynı gün içerisinde entegrasyon yapabilmekteyiz. Firmaların kullandıkları Muhasebe programlarından yüksek maaliyetle alacakları modülleri tek bir modül haline getirerek çok yüksek derecede tasarruf sağlayarak iş ortaklarımızın hem satışlarını hem de müşteri memnuniyetlerini arttırıyoruz.

Aktivasyon

Müşterilerinizin aktivasyonu için mesai saatlerini beklemenize ve saatler ayırmanıza gerek yok. Günün her saatinde çok kısa bir sürede müşterilerinizin aktivasyonunu yapabilir kullanıcının en kısa sürede e- belgeye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede hem müşteri memnuniyetini arttırır, hem de zamandan tasarruf ederek odağınızı başka işlere çevirirsiniz.

Nilvera Çözüm Ortakları

microsoft

cisco

ibm

vmware

İşin İçinde
İş Ortağı Başvuru Formu
İsim & Soyisim *
Lütfen boşlukları doldurun
Firma Ünvanı *
Lütfen boşlukları doldurun
Firma Sektörü *
Lütfen boşlukları doldurun
E-posta *
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Telefon *
Lütfen boşlukları doldurun
Doğrulama: 22 + 11 = ?
Lütfen soruyu cevaplayın
Devam etmek için şartları kabul etmeniz gerekiyor