İşin İçinde

Hakkımızda

Nilvera Yazılım ve Bilişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.® 2007 yılında Erciyes Teknopark Bölgesi’nde yazılım ve bilişim teknolojileri alanında hizmet vermek için kurulmuştur. 2012 yılından bu yana e-dönüşüm çözümleri üreten firmamız bu alanda KEP, e-İmza , e-Fatura , e-Defter , e- Arşiv Fatura, e-Saklama , e-İrsaliye , e-SMM , e-MM gibi birçok hizmeti bünyesine katmış olup kamu ve özel sektöre başarıyla hizmet vermektedir.

Nilvera Yazılım mikro işletmelerden kurumsal büyük işletmelere kadar farklı ölçeklerdeki şirketler için E-Belge süreçlerinde yenilikçi ve yaratıcı yazılımlar geliştirip sürdürülebilir başarısını gün geçtikçe arttırmaya devam ediyor.

Sektördeki uzun yıllara dayanan birikimleri ile Türkiye’nin her yerinde hizmet veren firmamız kullanıcı ihtiyaçlarına göre hazırlanmış NİLVERA PORTAL ve diğer ürünleri ile hizmet vermekte olup %99 kullanıcı memnuniyeti ile çalışmalarını sürdürüyor.

Nilvera Yazılım çatısı altında buluşan tüm ürünlerimizle Müşteriler, İş Ortakları ve mali müşavirler için uçtan uca çözümler sunarak hayatlarını kolaylaştıracak ürün ve hizmetler geliştirmeye, birlikte başarmaya, yarın da bugünden daha güçlü bir şekilde varlığımızı sürdürebilmek için çalışmaya devam ediyoruz.

MİSYONUMUZ

En güvenilir, en hızlı, en güncel ve kaliteli hizmeti sunmak, satış öncesinde ve sonrasında sürdürülebilir kalite standartlarını yakalamak. Gerek yurt içinde gerek yurt dışında E- Dönüşümü tanıtmak ve şirketimizi her zaman geleceğin dünyasına hazırlamak.

VİZYONUMUZ

Faaliyette bulunduğumuz E-Dönüşüm sektöründe akla gelen ilk ve tek şirket olmak.

Nilvera Gerçekleri

Mutlu Müşteri

Tüm müşterilerimiz ürettiğimiz ürün ve hizmetlerden en hızlı şekilde faydalanıyor, verimlerini ve zaman tasarruflarını artırıyor. Sunduğumuz hizmetin performansını ölçmekte ki en büyük kriter bizim için mutlu müşterilerdir.

Uzman Personel Kadrosu

Müşterilerimize en iyi ve en hızlı teknik destek hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan kadromuz mevzuata ve sistem işleyişine hakim uzman kişilerdir.

Kazançlı İş Ortakları

Farklı çalışma yöntemlerimizin mevcut olduğu bu İş Ortaklığı sürecinde ‘işimiz ve kazancımız bir’ mottosu ile yürüdüğümüz bu yolda iş ortaklarımızın istek ve taleplerini gözetiyoruz.

Köklü Geçmiş, Güçlü Gelecek

Kurulduğu günden bugüne kadar sağlam adımlarla ilerleyen ve sektöründe öncü firmalardan biri olan Nilvera Yazılım vizyonundan ve misyonundan ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmeye devam edecektir.

Kurumsal Yönetim

Şeffaf ve dürüst yönetim anlayışını benimseyen kurumumuz iş ahlakı, sorumluluk, kontrol, denetim ve risk yönetimi bileşenleri ile uyumlu bir entegrasyon içindedir.