Hakkımızda

Nilvera Yazılım ve Bilişim Hizmetleri

Nilvera Yazılım ve Bilişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.® 2007 yılında Erciyes Teknopark Bölgesi’nde yazılım ve bilişim teknolojileri alanında hizmet vermek için kurulmuştur.

Uluslar arası kalite standartlarına uygun olarak yazılımlar üreten firmamız, yürüttüğü tüm projelerde uzun soluklu AR-GE çalışmaları yaparak, ileri teknoloji araçlarını kullanabilen güçlü bir AR-GE ekibi oluşturmuştur. Her sektörden çok sayıda kurumun ihtiyaçlarına yönelik, özel yazılım projeleri yürütmüş olan firmamız, sektörde yıllardır edinmiş olduğu deneyim ve tecrübelerle, standartlaşmış ihtiyaçları karşılamak amacıyla başarılı ve profesyonel paket programlar geliştirmiştir.

Ağ ve sistem yönetimi konusunda uzman ve sertifikalı personelleriyle, kurumların iş sürekliliğini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri için alt yapı politikalarını oluşturan firmamız, bu alanda projelendirme, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. Bölgesel olarak birçok markanın bayiliğini yürüterek, çözüm ortaklarının yüksek kapasiteli teknolojilerini kullanan firmamız, hizmet götürdüğü müşterilerine donanım, yazılım çözümlerinin yanı sıra kurulum sonrası teknik destek hizmetleri de vererek, birçok anahtar teslimi projenin altına imza atmıştır.

Erciyes Teknopark Bölgesi’nde, geniş bant internet alt yapısına sahip olan veri merkezinde, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK/YS-1536) tarafından onaylanmış olarak yer sağlayıcılığı yapan firmamız; bu alanda sunucu barındırma (co-location), sanallaştırılmış sunucu (vps), web hosting ve alan adı (domain) kayıt hizmetleri vermektedir. Üst düzey güvenlik önlemlerinin alındığı ve optimum bir sistem odası ortamının olduğu veri merkezinde, tüm donanımlar yedekli olarak çalıştırılmakta olup, kullanılan birçok alt yapı teknolojilerinin kurulumundan projelendirilmesine kadar tüm süreçler, firmamız personeli tarafından yürütülmektedir.

2012 yılından bu yana e-dönüşüm çözümleri üreten firmamız bu alanda KEP , E-İmza , E-Fatura, E-Defter , E-Arşiv, E-Saklama, E-Mutabakat, E-Yazışma ve EBYS gibi birçok hizmeti bünyesine katmış olup kamu ve özel sektöre başarıyla hizmet vermektedir. Temel hedefimiz teknoloji ortağınız olarak ihtiyaçlarınızı anlamak, uzmanlık alanlarınıza odaklanmanıza yardımcı olarak, işlerinizde daha verimli ve başarılı olabilmenizi sağlamaktır. Bunun için sizin adınıza tüm bilişim teknolojilerini yakından izliyor, sürekli eğitilen uzman bir ekiple, firmanız için özelleştirilmiş çözüm ve hizmetleri en faydalı şekilde, optimum fiyat/performans oranı ile kullanımınıza sunuyoruz.

E-Fatura

E-Faturae-Fatura hakkında aradığınız her şey Nilvera’da!

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlediği güncel tüm kriterleri teknik olarak ve mevzuat açısından her an denetleyerek en doğru şekilde sisteminde barındıran Nilvera, kullanıcılara en ileri teknolojiyi sunarken uzman kadrosu ile kurumların yanındaki en güvenilir çözüm ortağı oluyor.

E-Defter

E-Deftere-Defter’de yeni bir sayfa!

Nilvera e-Defter çözümü, veritabanı ve platform bağımsızdır. Tüm platformları destekler. Kaynak muhasebe programı hangi firmaya ait olursa olsun format ve standartları Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayınlanan yevmiye defteri ve büyük defter e-Defter olarak tutulabilmektedir.

E-Saklama

E-SaklamaVerilerinizin en güvenli hali.

e-Saklama; resmi, hukuki ve ticari her türlü bilgi ve belgenin elektronik ortamda yasal geçerli ve güvenli şekilde uzun süreli saklanmasını ve istendiğinde bu belgelere kolay ulaşılabilir olmasını sağlayan hizmettir.

KEP

KEPGönderici ve alıcı arasındaki en güvenli yol

Kayıtlı Elektronik Posta (KEP), her türlü ticari, hukuki yazışma ve belge paylaşımlarınızı gönderdiğiniz biçimde koruyan, alıcının kim olduğunu kesin olarak tespit eden, içeriğin kesinlikle değişmemesini ve içeriği yasal geçerli ve güvenli, kesin delil haline getiren sistemdir.

E-İmza

E-İmzaİmzanızın en geçerli yolu.

Dijital imza, elektronik dokümanları (Eposta, Ms Excel dosyası, Ms Word dosyası gibi) imzalamak için kullanılan ve bu elektronik dokümanı alan kişinin de, gönderen kişinin kim olduğuna emin olmasını ve güvenmesini sağlayan bir elektronik koddur.