E-Defter

e-Defter Nedir?

e-Defter, Vergi Usul Kanunu ve Türk Ticaret Kanunu hükümleri gereğince tutulması zorunlu olan defterlerin duyurulan format ve standartlara uygun biçimde elektronik dosya biçiminde hazırlanması, bastırılmaksızın kaydedilmesi, değişmezliğinin, bütünlüğünün ve kaynağının doğruluğunun garanti altına alınması ve ispat aracı olarak kullanılabilmesine imkan tanımayı hedefleyen düzenlemeler bütünüdür.

e-Defter Çözümümüz

Platform Bağımsız özelliği ile tüm ERP/Muhasebe Sistemleri ile uyumlu NES e-Defter 1.0.0 Yazılımı, akılcı tasarlanmış mimarisi ile kullanıcı dostu olmasının yanında, güçlü performansı sayesinde dakikalar içinde e-Defter sürecinizin tamamlanmasını sağlıyor.

Maliyet Avantajı

e-Defter uygulaması onay maliyetleri, defter düzenleme süreçleri, basım maliyetleri ve saklama maliyetleri gibi birçok alanda zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayan güvenilir bir çözümdür.

Çevre Dostu

e-Defter uygulaması ile firmaların yevmiye defteri, defter-i kebir, berat gibi evrakları artık dijital ortamda hazırlanmakta ve saklanmaktadır. Böylece kağıt tüketimi önemli ölçüde azalmakta ve ağaçların yok olması engellenerek çevre korunmaktadır.